OKTOOBER

Oktoober tervitab meid algselt päris agressiivselt. On kaks teed. Neil kes endaga rahu sõlminud, kulgeb kuu tavalises mugavas rütmis, küll kohati kõhklevalt-kahtlevalt aga uusi samme ei tehta. Vana muster on turvaline ja mida kindlamalt vanast kinni hoida seda turvalisemalt end tuntakse.
Võib isegi öelda, et kuu kannab endas sõnumit: " Minu tõde pole Sinu ja Sinu oma minu". Igaüks ajab taga päris pingsalt oma õiguseid. Seda igas valdkonnas. Kavalus ja klapid peas. Pimedas kompamist ja kahtlevat on palju õhus liikumas. Aga avastamsrõõmu on ka tulemas. Olge valmis, kellel kered kapis peidus. Oma lollus ja naabri huvi viib sel korral mõnegi mõnusale sõidule aru andmisele. Inimeste hinged kuidagi ei saa enne rahu, kui õiglus jalul. Hinnas on ausus ja lojaalsus ja seda läbi tõe. 
Hirmu ja teadmatust on niigi palju ja seda jagub ka käesolevasse kuusse palju.
Põhineb kuu ikkagi seismine silmitsi valikute ees, kas uus või vana tee. Ära sel kuul muutusi tee. Oota. Aeg annab arutust, sest oktoobri energiad on veidi tormakad ja agressiivsed. Rohi ei ole alati rohelisem, kui unistusest emalt tundub. Meenutatakse palju vanu aegu, see on täiesti normaalne, sest paljud tahaksid tagasi vana rahu ja stabiilsust. 
Oma olukorraga ei olda paljuski rahul, on tunne et kõik seisab ja seisab. Miski ei liigu edasi. Ei liigugi paljudes valdkondades ja kui on liikumist, siis vaevaliselt ja kahtlevalt.
Plaanipäraselt ei toimi edasiminekud ning seetõttu soovitan astuda mõneks ajaks kõrvale ja teha uus analüüs oma situatsioonile.
Kuu lõpus, kellele tehakse koostööpakkumisi, siis need sujuvad, kui olete kaalutletult eelnevalt selleks ettevalmistunud. Ühine eesmärk ja koostöö sellisel juhul toovad edu. Kavalusega ja kahtlusega mitte astuda koostöösse.
Kulud hoidke kontrolli all. Läbimõeldud otsused ja ostud on võti sisemiseks rahuks.
Kuu lõpp toob samuti paremaid uudiseid ja õnnestumisi majanduslikult siis, kui olete kahe jalaga maapeal, aus ja objektiivselt hinnanud oma olukorda ja vastavalt sellele tegutsenud.
Hoitakse kinni situatsioonidest ja inimestest minevikus, kui ka praeguses hetkes, seda hirmust üksinduse ees. Hirm on juhtiv jõud. Hirm võib sind edasi lennutada, kui ka hukutada. Südamevalu,pisaraid, reetmist, petmist jagub ka siia kuu lõppu kahjuks. Olge valvsad ja usaldage oma sisetunnet. Kui tunne sees ikkagi keeb, et midagi ei ole õige, siis nii see on.
Tark kuulab ja hindab olukorda, seejärel tegutseb. Aga kisata!

Armastusega
Marilyn Kerro