Marilyn Kerro

Küsimuste või probleemide korral võta ühendust e-maili teel või helista!

meccarakvere@gmail.com +372 5433 0244 © 2024 MARILYNKERRO.EE

Peale Lepingu jõustumist, eeldusel, et klient on nõustunud müügitingimustega ning Marilyn Kerro OÜ arveldusarvele on laekunud 100% kauba maksumusest, toimetatakse tooted kohale Kliendi poolt tellimuses esitatud aadressil.

Kliendil on võimalik valida 3 kohaletoimetamise viisi vahel:

  • Omniva pakiautomaadi/postkontori vahendusel Eesti Vabariigi piires 2,99€.
  • SmartPOST pakiautomaadi vahendusel Eesti Vabariigi piires - 2,99€.
  • Omniva kulleriteenusega pakk otse kätte - 15,00€.

Tellitud kaup pakitakse 48 tunni jooksul peale ülekande laekumist Marilyn Kerro OÜ arveldusarvele.

Postitused tehakse E-R kell 15.00-18.00

Tellimused, mis ületavad 50 EUR TASUTA transport Omniva ja Smartpost pakiautomaati.

Kaup jõuab kohale vastavalt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisile:

  • Smartpost ja Omniva pakiautomaadi vahendusel postitamisele hiljemalt 3-5 tööpäeva jooksul k.a Saaremaa ja Hiiumaa.

Koostöös SmartPOSTi ja Omnivaga saab Klient kauba tellida pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel tuleb nimekirjast valida lähim pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Pakk saabub 3-5 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasumist. Paki saabumisel saadetakse Kliendi mobiilile teade ning isiklik uksekood. Kliendil tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Klient ei ole pakki 7 päeva jooksul väljastanud, tagastatakse see Marilyn Kerro OÜ poele. Kui pakk on Marilyn Kerro OÜ-le tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Kliendil postikulu uuesti tasuda.

Marilyn Kerro OÜ vastutab tellitud ja ostetud kauba eest selle transportimise jooksul, kauba kättesaamise hetkest pakiautomaadist või kullerilt läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle tellijale. Juhul, kui tellija on kauba kättesaajana märkinud kellegi kolmanda isiku (näiteks kingituse saaja), kinnitab ta vastava korralduse andmisega, et nimetatud kolmas isik võtab endale kauba vastuvõtmise kohustuse ja vastutuse selle juhusliku kahjustumise ja/või hävimise riski eest alates kauba vastuvõtmisest pakiautomaadist või kullerilt. Marilyn Kerro OÜ ei saa tellimusi tagasi kutsuda pärast kauba väljasaatmist (s.t. juhul, kui kaup on tellijale välja saadetud, jääb kohaletoimetamiskulu tellija kanda ning kauba mittesobimise korral kehtib talle vaid tavapärane 14-päevane tagastamisõigus).

© 2024 MARILYNKERRO.EE