Pööra tähelepanu keha appikarjetele! Meie keha annab märku igasugusest kõrvalekaldest ja hädadest meile. Tasub jälgida märke ning kuulata ja tunnetada oma keha. Haigestumine pole märk nõrkusest vaid hoopis sinu keha appikarje muutuste järgi, puhkuse järgi või hoopiski pilguheit peeglisse ning sesista iseenda hirmude või mõttemaailma peegelduse tagajärjega silmitsi! Toon välja mõned põhjused, mida mina olen inimestest välja lugenud.

Magu

Kui olete enda õlule võtnud palju kanda, siis esimesena annab sellest märku magu. Teiseks annab magu tunda siis, kui inimese loomuomadus on selline võiks öelda pehmem, kelle peal liugu lastakse ja kes teistele ära ei oska öelda.Väga omane on millegi vastu tahtmist tegemine, ka sel juhul on esmaseks kisajaks organismis magu.

Jalad

Jalgade funktsioon on meile teada. Kui inimene elab aga vastuolus oma põhimõtetega ja on kiirustaja igas asjas, eriti ka otsuste vastuvõtmisel, siis tunned seda oma jalgades. Või teiseks, te liigute vales suunas elus! Mõtle!!

Neerud ja seljavalu

Kui inimene ei saa elada harmoonias armastusega ega tunne armastust, siis annavad sellest märku neerud või seljavalu. Seljavalu esineb ka pidevalt suhteprobleemide puhul.

Unetus Hirmud, stress, üleväsimus.

Sa ei saagi oma und korda, kui su elus pole stabiilsust, enne uinumist lahendatud probleeme, tasakaalu ja rahu! Unetust saadab alati alateadlik hirm! Mis iganes sind alateadvuses hirmutab, astu sellele vastu!

Silmad

Et näha on vaja silmi. Milleks teile nägemine, kui te ei tee oma tõeliste soovide täitmiseks mitte midagi. Te ei näe, kui palju teis on potensiaali, sa ei taha või ei oska elus näha, mis sind ümbritseb.

Kurk

Teil on hädasti vaja rääkida, teie sisse on nii palju kuhjunud ning sellest annab esimesena märku kurguvalu. Väljaütlemata sõnad hakkavad sinu kurgus esimesena kipitama. Kui kardate välja öelda, siis kirjutage kõik mis hinges paberile ja põletage see ära. Ka see aitab, kui silmast-silma ei saa väljendada end. Samuti võib kurk valutada, kui vaikides armastate. Üksi, hingest ja seda väljendamata armastatule. Kurgutšakra sulgudes tekib krooniline köha ja probleemid ka mandlitega.

Miks me kardame oma tundeid väljendada ? Miks mei kappame ikka klapid peas edasi, kui keha annab palju märguandeid peatumiseks?Paljud häbenevad pisaraid, arvates olevat seda nõrkuseks. Mõni nimetab seda ka tähelepanuks.Aga mis sina arvad? Toon alati näiteks lapsed. Lapsed väjendavad oma emotsioone valimata kohta ja aega. On valus, nutab, on rõõmus naerab. Lastele ei loe teiste arvamus, nad on vabad eelarvamustest. Miks me ometi ei õpi. Olete ka kuulnud ju lauset: võta end kokku ja kätte, oled täiskasvanud. Tuttav? Pisarad näitavad meid endid, meie tõelist olemust. Koos pisaratega vabaneb keha allasurutud emotsioonidest, negatiivsusest , keha tuleb justkui stressist välja sel viisil.

Siin peitubki kogu tuum ja müsteerium. Inimesed haigestuvadki ju selle tõttu, et hotakse tagasi emotsioone ning samas hoitakse ka kehas kinni kõike negatiivset. Sa ei ela nii vaid hoiad ise end , iseenda vangis ja ängis. tervis sõltub suures osas sinu mõtete puhtusest. Ei ole harvad juhused, kuidas inimesed suudavad end haigeks mõelda. Inimene suudab omistada sellise mõtlemise ning keha reageerib sellele koha. Oled ju näiteks kogenud seda, kui kellelgi on mingi häda kaelas, sellele mõtlemine paneb ka sul omal valutama need kohad või näiteks toome sellise naljakama näite nagu täid. Kuuldes, et kellelgi on täid või puuk ronib, sa hakkab automaatselt ise sügelema ja paanitsema. Mõttejõud sõbrad. Pidevalt end üles keerates negatiivsele ärritub sinu närvisüsteem ja magu. Kui hoiad endas vimma mehe vastu, siis on sul probleemid emakaga. Inimese õlgadel on küll tänapäeval palju kanda, on plju millele mõelda, kuid siiski tuleks õppida elama positiivse noodiga. Lisaks ei ravita meie ühiskonnas enam põhjuseid, millest midagi on tekkinud, vaid surutakse kõik kehas alla rohtudega.See kõik on ajutine.. Ma püüan alati viia inimesi arusaamani, et meie haigused arenevadsisemiste blokeeringute tõttu, mida me armastame ise endale seada. Oleks aeg heita hirm ja mask ning hakata elama! Lisaks tahan ka veel täpsustada, et ma ei ravi inimesi. Ma juhin tähelepanu haiguse põhjusele, miks see sind tabas, leian sinu kehast haigused, kuid ma ei hakka ravima! Ma suunan sind ja aitan leida lahendusi, kui ma ei ravitse Sind! Lihtsalt ma ei ole valmis oma eluenergiat ära andma ja võtma endale peale kanda negatiivset.

Kristallid

Südamega probleemid-kandke verekivi. See puhastab verd, toetab südant. Lisaks ava südametšakra roosa kvartsi ja aventuriiniga.

Kurgule- pitsahhaat. Ravib ja avab kurgutšakrat. Lastele väga hea, kui on pidevad probleemid kurguga.

Emakas- Kuukivi kanda koos Krüsopraasiga.

Jalad- Hematiiti kanda.

Magu- Karneooli kanda

Silmad- Akvamariin kaela või Topaas sinine.

Neerud- Meekaltsiit

Palju positiivseid mõtteid teile

Armastusega

Marilyn