Energeetilised abimehed:

Tuul

Tuul on üks võimsamatest energia andjatest. Igaüks meist teab, et terve meie maailm on üks suur energia kogum. Kuid energia ei seisa kunagi paigal, ta peab olema pidevas liikumises.

Tuul – see ongi jõud, mis paneb energia liikuma. Kui on nõrk tuul, siis ka energia liikumine on rahulikum. St mida tugevam on tuul, seda rohkem me energia liikumist tunnetame. Võimsate maagiliste rituaalide läbiviimise ajal võib järsult tuul tõusta. Nii kui tugev on tuul, seda võimsama energia te liikuma panite. Tuulel on kaheksa suunda ning igaüks neist vastutab teatud eluvaldkonna eest. Kuid on neli põhisuunda – põhi-, lõuna-, ida- ja lääs. Igaüks neist vastab teatud vaimule.

Põhjatuul – Boreas. Kõige võimsam energiaelement. Kui te tunnete ennast kindla ja sihikindla inimesena, kuid teil pole oma eesmärgi saavutamiseks piisavalt jõudu, siis pöörduge abi saamiseks Borease poole. Ta aitab teid kindlasti, annab teile täiendavat energiat ja jõudu. Nõrk inimene ei tohiks tema poole abi saamiseks pöörduda, sest see võib ta hävitada.

Lõunatuul – Notos. Õrn, lahke, romantiline – see kõik iseloomustab lõunatuult. Ta aitab headel inimestel saada veel paremaks, armunutel veel paremini oma tundeid avaldada. Kuid kui inimesel on peidetud vead, siis need muutuvad raskemaks. Idatuul – Euros. Ta on lõbus, rõõmsameelne ja salapärane. Kui soovite lahti saada millestki halvast ja raskest teie elus, siis paluge Eurost endale appi. Kui soovite, et teie elu muutuks rõõmsameelseks ja õnnelikuks, siis idatuul on täpselt see, mida teil vaja on.

Läänetuul – Zephyrios. Ta on neist kõigist kõige müstilisem. Kui te olete tundlik inimene, siis kuulake lääne tuule ajal oma sisemust tähelepanelikult. Zephyrios – intuitsioon, ettenägelikus, maailma varjatud saladuste nägemine.Kui olete tundlik inimene ja sündinud andega, mis on seotud sensitiivsete võimetega ja soovite oma võimed tugevdada veelgi, siis pöörduge kindlasti tema poole ja Zephyrios aitab teid kindlasti. Kuid selleks peate iseendaga ka tööd tegema. Kui te olete nö.lihtne inimene ja kauge kõigest maagilisest maailmast, siis nendel päevadel kui puhub läänetuul, proovige ennast ja oma emotsioone hoida kontrolli all, vastasel juhul võite sattuda ebameeldivasse olukorda, mis iganes valdkonnas. See oli kõik info põhituulte kohta, kuid on ka nn abituuled. Nende jumalate nimesid enam keegi ei mäleta, kuid nende jõud ei ole raugenud.

Loodetuul ei aita teil omandada midagi uut, kuid kui te ei otsi globaalseid muutusi, siis tema jõud aitab teil leida rahu ja stabiilsust. Ta leiab lahenduse vanade probleemide lahendamisel.

Kirdetuul aitab luua inimestega uusi suhteid. Kui te tunnete ennast üksikuna, kui te ei saa piisavalt suhelda, siis just see tuul aitab teil seda olukorda muuta.

Kagutuul on seikleja. Ta aitab teil kiiresti leida väljapääsu ka kõige rohkem segadust tekitavatest olukordadest. Kuid kui te ei oska hoida nn kainet meelt ja mõelda tagajärgedele, siis võite sattuda kõige ootamatusse ja ebameeldivasse olukorda.

Edelatuul on abimees kõikides asjades. Ta annab lootust ja täidab südame usuga. Kuid olge ettevaatlikud tema jõudu kasutades, te võite kergesti eksida, ajades sassi ebareaalsed unistused reaalsusega.

Seega, kui tahate oma elus midagi muuta, siis pöörduge viisakalt ja hingest uskudes ühe tuule poole. Tuul aitab teid kindlasti, muutes teie jaoks lootuse tuuleks ja suurte puhangutega ta teie mõtted ja soovid universumi ülesannete nimekirja saadab.

Tuulist teekonda ja valikuid mu sõbrad.

Armastusega, Marilyn Kerro