Sõbrad, olgu kuidas on, aga ärge kunagi teeselge, et kõik on suurepärane.Kui tahate nutta-nutke.

See ei ole nõrkus, vaid negatiivsest energiast vabanemine.

Ükskõik millisest raskusest te parasjagu läbi tulete, pidage meeles, et alati on olemas väljapääs.Keegi, on alati olemas teie jaoks, kes aitab koormaga toime tulla. Ka mina olen palju läbi elanud ja kogenud, tänu sellele olen see, kes ma olen praegu!

Viimasel ajal tunnevad inimesed üha sagedamini, et nende elu muutub iga päevaga aina hullemaks. Kas nad on ära neetud, kas neile on halb sõna peale loetud. Vastan- ei.Väga, väga väike peaaegu olematu protsent minu juurde tulijatest on tõesti seotud needusega. Ometi on see esimene asi, mille kohta küsitakse.

Tunnetage meie meeleolude ja mõtete jõudu. Kui midagi ei lähe meie elus nii nagu tahaks, hakkame seda oma mõtetes veeretama ja liialdama. Alati on lihtsam otsida süüdlasi mujalt, kui endasse vaadata ja neid põhjuseid hakata endas otsima.Selline mõtlemine loob meie ümber negatiivse energia, mis magnetina tõmbab ligi halba, nii et ärge imestage miks asjad viltu lähevad.Et sellest õppida, toon ühe näite.

Oletame, et ebameeldivused saadavad teid juba kohe hommikul ärgates ja te olete endast väljas nagu oleks katastroof juhtunud, te rikute palju teiste tujusid, ütlete halvasti. Mõtlete peas läbi jälle uuesti ja uuesti, kui halb ja negatiivne ja vastik hommik ja päev veel ka lisaks, ning seetõttu on neid negatiivseid kogemusi veel rohkem õhtuks.

On väga oluline hoida oma mõistus vaba negatiivsetest mõtetest ja emotsioondest. On väga suur vahe, kas me püüame või tõepoolest ka teeme, mida vaja. Tead ju, et mida külvad, seda lõikad.

Lõpetuseks lisan,et eriti kodumaal on minu juurde tulijatest paljud olnud hirmul ja saanud peale omale programmi kaardilugejate juures, kes lihtsalt hirmutavadki teid oma needuste jutuga.

Selleks, et ikka te alati tagasi läheksite ja seni hirmust palju kasu neile toote oma ostudega. Kallid inimesed, ma soovitan alati enne mõelda sügavalt, kas ja miks minna.

Meie hingele on antud see elu elamiseks ja ise kogemiseks, mitte saada ette kirjutatud raamatuks. Ole julge, astu vastu oma hirmudele elus ja leia ise lahendused, leia üles oma südamehääl ja sa ei pea kunagi otsima vastuseid kaartidest, ega kuulma needustest.

Surnud hinged ei tee sinu heaks enam midagi, peale sinu valvamise, kui nad ei ole uut elu alustanud... Sa soovid nendega kontakti oma süümepiinade tõttu, et midagi jäi ülemata...usu, nad teavad...

Kasuta Sina oma maist elu selleks, et iga päev hoida ja armastada oma lähedasi, ära ärka alles siis, kui neid enam pole!!! Palju jõudu teile ja puhtaid mõtteid

Armastusega

Marilyn