ŠUNGIIT

  • Saadavus
  • Laost otsas
Šungiit
Paelaga.
PIKKUS 4CM
LAIUS 3CM
35,00 €

Kirjeldus

See väge täis ehe võiks kaunistada iga inimese maist hinge ja keha. Ehe on tugevate tervistavate toimetega.

Šungiiti on tuntud juba iidsetest aegadest ja palju leidub teda meie naabruses Venemaal. Teda armastatakse ja hinnatakse põhjusega.

Selles mineraalis on ühendatud nii maaväline kui ka maasisene jõud. 

Tugeva kaitse loob elektromagnetkiirguste eest, radioaktivsusekaitse ja nende neutraliseerija. Praegusel internetiajastul on lausa kohustuslik omada seda mineraali,

asetades teda tubadesse, loomaks kaitsebarjääre ning neutraliseerivat toimet kiirguste eest.

Šungiiti kandes või omades oma läheduses tugevdad immuunsüsteemi, närvisüsteemi ja seedeelundkonda. Mineraal juhib kehast välja mürkained.

On hea silmanägemisele, aurapuhatusele ja energiate korrastaja. Samuti aitab halva une korral, soodustades heaolutunnet ja rahu, et saaksid uinuda.

Blokeerib halva energia sinu auraväljast. Lisaks sellele kõigele on ta suurepäraste negatiivsete soovide ja rünnakute eemaldaja mõtetest. 

Sobiv ka riputada autos, selliselt tagad oma autos turvalise teekonna!

Seda mineraali võib kanda igapäevaselt , asetada koju ja autosse. Soovitan kanda vastavalt sisetundele ja samuti leida ka asetus kodus vastavalt sisetundele. Selliselt on

šungiit leidnud õige koha.

Puhastada seleniidi või Palo Santo Püha puu suitsuga kahaneva kuu aeg. Laadida täiskuu ööl aknal. Seda, kas kuu paistab peale või ei, pole oluline.

Kuu energia on võimas ja aitab ka selliselt, kui ta Sinu aknasse ei paista.