PALO SANTO PÜHA PUU VIIRUK

  • Saadavus
  • Laost otsas
NATURAALSED VIIRUKID
Pakis 10tk
Kodupuhastus
6,50 €

Kirjeldus

See imeline ja väga võimas viiruk on Palo Santo.

Selle viiruki suits on nii võimas, pühalik ja väekas, et seda on juba iidsetest aegadest kasutatud rituaalides, ravitsemises ja puhastamises.

Kui me räägime tervendamise väest, siis põletades seda viirukit kodus paraned sa kiiremini külmetushaigustest ja ravid edukalt peavalusid.

Luues kodus õdusa keskkonna ning nautides seda värskendavat pühalikku aroomi rahustab ta ärevushäirete all kannatavid inimesi ning lisaks on ideaalne abivahend

stressi puhul!

Oma kodu soovitan ma selle püha viiruki suitsuga kohe kindlasti puhastada.

Puhasta nii:

Käi kahaneva kuu aeg läbi oma kodus kõik nurgad, alustades kellaosuti suunas.

Nurkadesse koguneb alati kõige rohkem  negatiivseid energiakogumeid, sellepärast pean oluliseks mõneti kauem puhastada nurki.

Jäta meelde, jälgi suitsu! Kui tuleb musta suitsu on negatiivset energiat palju, hoia siis seniks, kuni asendub see valge suitsuga.

Alles siis on su energeetiline puhastus sooritatud ning negatiivne asendatud positiivse väega.

Soovitan seda samuti lisada oma ehete ja kristallide puhastuses. Palo Santo kasutamine loob energeetilise kaitse nii koju kui ka omanikule endale.

Oma kodu pidevalt sellega puhastades ja värskendades laeb ta vaimselt sind positiivsusega ning kindlasti ei jäta ta puutumata su kodu, tuues sinna õnne ja rahulolu

tunnet!

Peale Palo Santoga, Salveiga või viirukitega puhastust süüta alati valge küünal. See lisab kodule uut puhast energiat ning tule element võtab viimasegi negatiivse energia

endasse , asendades selle positiivse ja puhta energiaga.