MOLDAVIIT EHE

  • Saadavus
  • Laost otsas
Moldaviit ripats
925 Hõbe
Ehe võib erineda pildil olevast kivimi kujult. Iga poolväärisikivi on omanäoline.
70,00 €

Kirjeldus

Moldaviiti on peetud hea õnne toojaks oma kandjale.Samuti peetakse teda unistuste täide viivaks ehteks.

Moldaviidi vibratsioonid on kõrged ja mitmetasandilised, seega on ta suurte mõjutustega ja muutuste kandja oma kandja kehas, vaimus ja auras.

Avab kandja südametšakra andes sinna uut eluenergiat ja jõudu, kroontšarkrale mõjub Moldaviit nö. korrastavalt. Avab blokeeringud ja toob selguse meeltesse.

Soovitan seda kristalli, kuna ta on väga võimekas oma töös. Moldaviidi mõju ja energialained  tõstavad ka teiste kristallide vibratsioone andes neile tugevat väge juurde.

Moldaviit on toksiline veega reageerides, seetõttu ei tohi teda vette panna.

Nõuanne! Moldaviidi võime spirituaalsel tasandil on aidata viljakusprobleemide puhul. Rituaal! Kanna täiskuu ja kasvava kuu faasis moldaviiti ning samal perioodil tarbi kortslehe teed! Tugevdad oma emakat ja valmistad ette sel viisil vaimsel tasandil oma keha ja vaimu uue hinge saabumiseks.

Moldaviidi roheline värvus on sügav ja roheline nagu muru võiks öelda. Värvigamma vaimsel tasandil meeldib kandajale ligi rikkust. Kui kannad Moldaviiti kasvaval kuul koos Serpentiiniga, Karneooliga või Aventuriiniga.

Moldaviit on rahu tunnet toov. Seetõttu ideaalne abimees stressi perioodil. Lisaks soovitan teda kanda mineviku mälestuste lukustamisel, ja seda just negatiivsete mälestuste lukku panemisel.

Moldaviidil on omadus blokeerida mittevajalik sinu alateadvustest, aidatessul tulevikku kergemal sammul astuda!

Minu üks lemmikuid kristalle on Moldaviit, just oma puhtuse, ainulaadsuse ja haruldase leiukoha tõttu. Tema tugevus ja energiamäng on tuntav kohe, kui sa teda puudutad!

Kes tunneb äratundmise ehtes koheselt, sellel ta sobib.