MATERIAALNE EDU

  • Saadavus
  • Laos
Materiaalse edu kristallidekomplekt
Sisaldab 8 hoolikalt valitud kirstalli ning juhendit.
Kristallid on pakitud kotikesse.
35,00 €
minus
plus
või

Kirjeldus

Tänapäeva elu on väga palju keskendunud materiaalsete väärtuste saavutamiseks ning selleni püüdlemiseks.

Küllus ja materiaalne heaolu puudutab meist igaühte. Me kõik soovime rahalist stabiilsust ja kindlustunnet oma ellu.

Seetõttu kirjutan Teile natukene, kuidas oma igapäevaelus lihtsate ja ammuste tarkuste najale toetudes ning kaunite poolvääriskivide abil natukene küllust ja õnne oma ellu tuua.

Külluse sektor asub kodus kagus. Puhasta kasvaval kuul oma kodu kaneeli viirukiga ja aseta minu poolt kokku valitud kristallid puidust külluse karpi.

Igal kasvaval kuul  lisa sinna taas edu ja raha kristalle või valuutat. Samuti igal kasvaval kuul puhasta oma raha ja edu sektorit kaneeli viirukiga. Miks kaneel? Sest kaneeli viirukil on samuti omadus ja energia, mis sinu koju külluslikust ligi meelitab!

Valisin need kristallid teile oma sisemise tunde ja nägemuse järgi.Neil kristallidel on omadused, mis kasvatavad edu, võimendavad energia liikumisi ning loovad soodsa pinnase, et kõik, mis on seotud finantsidega, sinu juurde saabuks!

Kaheksa kristalli on heaks algeks loomaks omale külluse nurka. Numeroloogiliselt on number kaheksa lõpmatuse sümbol. Number kaheksa on küllus ja edu, materiaalse ja mittemateriaalse  tasakaal. See arvulisus kristalle, koos numeroloogilise mõistega on Sinu edu võti ja tee sillutaja!

Puhasta kristallid iga kuu kasvava kuu faasis ja lae alati täiskuu ööl aknal. Seejärel aseta taas nad oma külluse sektorisse!

Armastusega,

Marilyn Kerro