"KEHAKAALU PROBLEEMID"

  • Saadavus
  • Laos
Kristalli komplekt
Kaaluprobleemid
23,99 €
minus
plus
või

Kirjeldus

Armsad naised ja mehed, kellel on probleeme kehakaaluga.

Panin teile kokku vajalikud kristalld,mis on toetavaks selle teekonna probleemi lahendamise algusest kuni võiduka lõpuni.

Sodaliit ja Hauliit oma koosluses on ideaalsed kristallid hoidmaks kontrolli all isusid. Sodaliit on mõjub  kilpnäärmetalitlusele toetavalt, Hauliit on sundmõtetest vabastav.

Keha langeb pidevast stressist ja sundmõtetest omakorda stressi, ning muutused kipuvad takerduma seeläbi.

Sodaliit aitab oma kandjal teadvustada probleemi tõsidust. See omakorda paneb su mõtted liikuma enese aitamiseks.

Kaaluprobleemide põhiline abi seisnebki eneseteadvustamisel, aktsepteerimisel ja probleemiga tegelema hakkamisel. Kristallid on toetava energiaga mis suunavad Sind

õigele teele. 

Lumiobsidiaani lisasin komplekti andmaks kehale värskust ja puhtaid mõtteid. Tema omadus on puhastada aurakeha ja füüsilise keha energiaid.

Kivistunud puit siin komplektis on tugeva tahtejõu andja ja toetaja! Valisin sellise ideaalse koosluse, mis omavahel töötavad tugevasti ning võimendavad neid energiaid

kandja  füüsilisse kehasse edasi.

Komplektis olevad kristallid vajavad igapäevaselt su kontakti. Ise valid, kas kannad kaasas, või hoiad neid õhtuti enda käes mõned minutid. 

Ööseks tuleb nad asetada alati enda voodi juurde. ideaalselt öökapile.

Enne kristallide kasutusele võtmist tuleb neid puhastada meresoola vee lahuses.Peale Hauliit kristalli, mida ma veel soovitan vaid hoida maksimaalselt poo tundi.

Ülejäänud kolm kristall hoia öö läbi meresoola vees. Hommikul loputada voolava vee all, kuivatada ning peale seda on nad valmis Sind toetama sellel teel!

Armastusega,

Marilyn Kerro