TÄISKUU 29.05.2018

Taevas on võimas kuu ja annan ka omapoolsed juhendid, mida täna-homme on hea enda enesetunde parandamiseks teha.

Tänane kuu soosib vabanemist. Ma soovitan vaadata kodus ja oma hinge sisemuses ringi. Kui Sul on kanda õlgadel koorem, mis tahaks leida väärisilise lõpu, et eluga edasi minna siis täna ja homme ka on selleks sobiv aeg.
Toimub seisak, kui hoida enda ligi juba närbunud ja ära elanud energiaid. See võib olla ükskõik mis. Inimene tunneb end koormatuna ja vaevatuna, kui hoiab ligi halba mälestust, eriti veel füüsilisel kujul kodus. See rõhub ja rõhub ning tihtipeale ei saada aru, miks on raske kodus mõnes kohas olla, või mõnd eset käes hoides.. Sina tahad edasi liikuda, aga hoiad kodus energiaid, mis sinna enam ei kuulu...

Soovitan Sulle see ese matta maha omale meelepärasesse kohta. Anna mõtteis või häälega lausudes vabaks oma tunne, täpselt nii sõnastades, kuidas sul omal hea on ja kergem hakkab. Täna Sulle tehtu eest ja mata maha, see, mida ei vaja.

Oma hingelise koormaga saab enam-vähem sama teha. Erinevus seisneb vaid selles, et pesed täna-homme kõik emotsioonid maha külma dušši all. Eelnevalt kirjutad kauni hüvastijätu kirja, sellele emotsioonile/kogemusele, mida sa ei vaja ja mis liiga kaua hinges istub. 

Kui on kirjutatud kiri, siis tänase öö ja homse hommiku kella 12.00 ni on Sul aega et see kiri põletada tuhaks. Tuhaga samuti tee kuidas soovid. Kas uhud veega alla... või matad.. Mõlemad on õiged sammud.

PS! Selle toimingu lõppedes sa tagasi ei vaata!!!!

Alles siis, kui sul on kodust eemale viidud ja maetud esemed, mis oma koha su südames kaotanud, kirjutatud emotsioonid , mis tahavad vabanemist, alles siis pesed Sa end vabaks. Pesema minnes on rituaali üks osa küünlal, mis vannitoas süüta. Värv valge! Seni, kuni pesed lase põleda!
Kodu põrandad peske soolaveega, siis kui kõik mineviku toimingud on eemladatud füüsiliselt ja hingelisel teel.

Soovin teile olla vaba. Vaba hinges ja emotsioonis. 
Ärge raisake oma aega ja energiat end koormates, millegagi, mis enam Sinu jaoks pole! Igal hetkel on oma tähendus ja lugu, kuid mineviku kogemus las jäädagi kogemuseks, mitte igapäevaseks ohkeks ning meenutuseks!