Taimed, mida kasutatakse põhjamaa maagias

Nõuanded taimede kasutamiseks.

Uuel aastal soovitan neid kõigil varuda ning loon nendest rituaalseid komplekte ka Meccasse!

Harilik puju (Artemisia vulgaris)

Teda pannakse padja sisse, et näha prohvetlike unenägusid. Puju põletatakse rituaalide ajal, kuid puju tinktuuri tarbitakse meega enne ennustamist. Lisaks kasutatakse puju kristallkuulide ja maagiliste peeglite puhastamiseks. Puju asetatakse kuuli alla või tema kõrvale, et aidata ekstrasensoorses töös. Vali taim välja enne päikesetõusu kasvava kuu ajal, soovitavalt võiks ta kasvada põhja suunas. Maagiate kasutamisel põletatakse taime rituaali alguses. Taime eesmärk: puhastamine.

Suur teeleht (Plantago major)

Seda taime kasutatakse viirukina, et ühendust saada oma surnud esivanematega. Lisaks aitab ta teil leida oma „tee“ ja seda läbi unenägude või nägemuste! Põletada kasvava kuu faasis kodus kuivatatud lehte!

Kummel (Matricaria recutita)

Kasutatakse raha ligi meelitamiseks. Temast tehakse ühte parimat une tinktuuri. Kui puistada kummelit ümber oma maatüki, siis selle tegevusega saab eemale hoida needust ja nõidust. Kummel aitab teid negatiivsuse eest, teda kaelas kandes või siis kandes teda endaga kotiga kaasas. Tema tinktuuril on rahustav, stressivastane, antibakteriaalne ja seente vastane toime. Taaskord hea abivahend materiaalsuse loomiseks, asetades õisi külluse nurka!

Kõrvenõges (Urtica dioica)

Kõrvenõges saadab needuse tagasi sellele, kes selle teile saatis. Kui kõrvenõges kasvab ümber maja, siis hoiab ta eemal kurjust, teda tulle visates hoiab ohust eemale. Kui kõrvenõgesega kotikest kaelas kanda, siis kaitseb ta teid halbade hingede eest. Ideaalne on kasutada lehti vannides, see on puhastava rituaali eest! vanni tee alati täiskuu ajal kõrvenõgesest! Kõrvenõges – tugev kaitsja, selles mõttes, et ta ainult ei neela pahatahtlikku maagiat, mis on teie vastu suunatud, vaid ka võitleb sellele vastu. Teda kasutatakse maagilisel otstarbel nii värskena kui ka kuivatatult. Kui puistada kuivatatud nõgest enda majas nurkadesse, siis täidab ta nn „valvekoera“ ülesannet ehk negatiivsus ei pääse teie koju sisse, kaitstes kurjuse ja nõiduse eest. Enne raskeid ettevõtmisi on hea teha nõgese tõmmist, millega tuleks pesta ja loputama käsi. Siis olete nn „relvastatud“ ning ettevõtmine läheb kindlasti edukalt. Nõgese lehti kuivatatult võib lisada ka külluse nurka!

Mesiputk (Myrrhis Odrata)

See taim rahustab südant ja võimendab elujanu. Ta sobib hästi hariliku apteegitilliga (Foeniculum vulgare). Mesiputke ja apteegitilli tee kaitseb vaenuliku maagia eest ja halva soovija sõnade võimsuse eest.

Harilik apteegitill (Foeniculum vulgare)

Kreeklased kasutasid teda kui võluvahendina kehamassi ja kehakaalu alandamiseks. Kui ta kasvab ümber maja või uste akende lähedal, siis täidab ta kaitsefunktsiooni. Teda kasutatakse suitsetades puhastuse- ja ravitsemissegude osana. Kui teda kanda kaelas väikese kotikese sees, siis ta peletab eemale kurjad hinged. Seda taime koos mesiputkega kasutades,aitab näha varjatud valu, viha ja pahameelt inimese auraväljas. Seda näeb avatud ja vaimses valmiduses !

Metsik õunapuu (Malus spp.)

Seda taime saab kasutada viljakuse amuletina, tuues sellega ühes naiseliiku väge ja maagiat. Õun on võimas tervendaja – hõõruge haigeid kehaosasid täiskuu aegu õunatükkidega ning seejärel matke tükid maha. Õuna hea energia neelab endasse haiguse energia ning mattes jätab selle energia maha. Mitte matta kodu aeda! Lisaks saab laadida õuna ka hea energiaga, hoides õuna juures tervendajana Mäekristalli või armastuse energiaga laadimiseks Roosat Kvartsi. Lae ööpäev ja seejärel söö. Ideaalne aeg selleks on Kasvava kuu faas! Kasvav kuu kasvatab!

Armastusega, Marilyn Kerro