Sel nädalal.

See alanud nädal kuni 24.12.17 on üks rutakas, mõtisklemise, ärevuse ja ootuse, kui ka tagasivaate aeg. Unistused ja soovid iseloomustavad lisaks seda nädalalõppu.

Ole tähelepanelik infoga, mida sel nädala saad, sest isegi väike lendu lastud detail võib tuua Sulle head võimalused, mida saad enda hüveks kasutada. Seda igal alal, eluvaldkondades. Olete sel nädala isegi veidi melanhoolsed, murelikud.See tuleneb kindlasti saabuvate pühade melust. Muretsemiseks pole põhjust, aasta lõpp suuri kahjumlike muudatusi materiaalsesse isiklikku ellu ei too.

20.12-22.12 on ideaalsed päevad tegelemaks materiaalsete manifestide ja rituaalidega. Kasutage oma mõttejõudu ja soove, kanalid on võimsad vastu võtma seda, mis pole ahne ega sundmõtetega täidetud unelm. Ärge kuritarvitage ega seadke materiaalsust eesmärkideks läbi rituaalide. Nii viite toimimise kaugemale.

Rohelised küünlad, tsitriini, karneooli, püriiti. Neid kristalle soovitan kanda või koju sel nädalal!

Kuu seis ja mõjud aitavad teil unistused ja soovid reaalsuseks muuta. Jälgige märke enda ümber! Lisaks soovitan ma alati oma soovid ja unelmad endale hoida vaid. Kuri ja kade võivavad nad teie energiaväljast vastasel juhul eemale triivida! Hoidke suud ja hoidke üleüldse omi teadmisi ja tegemisi rohkem vaka all.

See nädalal saab olema  kangusega, emotsionaalsusega ja  meisterlike helesiniste unistustega täidetud. Tuleb tundeküllane nädal. Nautige sõbrad, see nädal on kohe linnutiivul läbi. Järgmine nädal on natukene veel rohkem emotsionaalsem, tundeküllasem ja kirglikum.

Armastusega, Marilyn Kerro