Peegel

Peeglit kasutatakse tihti ennustamise ning valge ja musta maagia rituaalides. Peegel on täiesti tavaline asi teiste seas, millel on mõned iseärasused. Üks nendest seisneb võimest koguda ja tõmmata endasse negatiivset energiat. See võib väga halvasti mõjuda tema omanikule, kes vaatab peeglisse vähemalt korra päevas. Kuidas peegel meid mõjutada võib ning suhtlusreeglid temaga:

1. Kui vaatate peeglisse enne kodust väljumist, siis mõttes paluge nn peegliteisikult (enda koopia, kes elab teispoolsuses), et ta vaataks kodu järele, kui teid ennast kodus pole. Selle tegevuse eesmärgiks on, et teie juuresolekuta ei tungiks peegli kaudu teile keegi vaimumaailmast koju. Kui te peaks millegipärast poole tee pealt tagasi tulema, siis tööle pandud kaitsering hävitatakse ning peate enne väljumist selle protseduuri uuesti läbi tegema.

2. Teie peegliteisik ei kaitse teid ainult soovimatute nähtamatute külaliste ja kummituste eest – ta kaitseb teie kodu pahatahtlike, ning ka soovimatute energiate eest. Enne uksest väljumist heitke pilk peeglisse, soovige endale edu ja ta annab teile seda energiat, mis teile just sellel päeval väga kasulik olla.

3. Et oma peegliteisikuga häid suhteid hoida, siis mitte kunagi ärge öelge midagi halvasti enda peegelpildile. Püüdke ennast peeglist vaadates tihedamini mõelda sellest, kuidas te iseennast armastate.

4. Alati tuleks meeles pidada, et teie peeglis ei ole ainult teie enda peegeldus, vaid ka kõigi nende, kes teil külas käivad. Ka nemad võivad teie peeglisse jätta enda teisiku mis iganes nn programmiga. Teile ja teie kodule head soovides, toob see teile pigem oluliselt kasu. Kuid vahest täiesti tavaline mõte uksest väljumisel „Et te näete halb välja“ võib teile kahju tuua. Selliste ebameeldivuste vältimiseks tuleks peegel pärast külaliste lahkumist niiske lapiga puhtaks teha.

5. Kui teile kingiti peegel – võib teid oodata üllatus. Siinkohal ei ole mõeldud, mitte pisikest kosmeetika peeglit, vaid suurt peeglit, kus te näete ennast täiest elusuuruses. Selline kingitus tuleb alati peale kasutamisele võttu ära pesta  püha veega, mis mitte ei hävita ainult kõik negatiivsed nn programmid, vaid ka isoleerib need täiesti  teist ja teie kodust.

6. Väga ettevaatlikult tuleks suhtuda antiik- või lihtsalt vanasse peeglisse. Kõige halvem millega sellisel juhul võite kokku puutuda, on see, et selle peegli endale muretsemisega, võite saada kaasa surnud hinge.

Kokkuvõtvalt: selline peegel ei pruugi teile tuua mitte ainult probleeme vaid ka needust. Sellisel juhul ei aita teid ei vesi ega tuli, teil ei õnnestu mitte mingil tavaliselt moel peeglisse suletud hingest vabaneda. Kahjuks aitab sellises olukorras ainult peegli purustamine. Sellise peegli tunneb ära väga kergesti. Kui peegli ees küünlaga olles, tema leek kustub (ka siis kui teda uuesti põlema panete), siis see näitab, et peeglis elab kellegi vaim, lisaks on selline peegel katsumisel jääkülm. Mitte kõik kummitused vanades peeglites ei ole halvad, paljud neist võivad ka teid hästi mõjutada. Lõppude lõpuks oli neil surnud inimestel ka elus häid hetki. Tähtis on, et selle mõju ei läheks liiga kaugele. Kui inimene vaatab tihti sellist peeglit ja hakkab ennast samastama kellegi vana omanikuga, võivad probleemid tekkida. Kui see juhtub, siis märkate, et hakkate nägema vanu sündmusi, teiste inimeste elusi imelikes nägemustest - mälestustes, mis hakkavad teid reaalselt külastama. See võib iseenesest olla väga põnev „film“. Kuid olge teadlikud, et selle tulemusena võib teie teadvus kaheks jaguneda, mis omakorda muudab oluliselt teie iseloomu.

Mis teha kui peegel on pragunenud või läheb katki?

Kõige tähtsam on mitte paanikasse sattuda, vaid hakata tegutsema. Ärge vaadake katkisesse peeglisse. Pange kätte kindad (need tuleb hiljem ära visata) ja enese peegeldusega korjata osad kokku musta kotti, mis tuleb kinni siduda kolme sõlmega. Viige see oma kodust kaugele, et negatiivsus teile tagasi ei saaks tulla. Kui peegli tükid on utiliseeritud, tuleb käed korralikult seebi ja jooksva vee all puhtaks pesta. Kuidas peegli energiat puhastada? 1. Võtke küünal ja liigutage seda üle terve peegli ala. Peale seda võite teda puhastada veega. 2. Lisage veele sool ja peske peegel soolaveega vastupäeva liigutustega. Peale seda pesta tavalise veega, liikudes päripäeva. Üks võimalus on veel peegli ees lugeda palveid. 

Armastusega

Marilyn