NOORKUU UUE NÄDALA TEGEMISED.

Kuu muudkui kasvab ja kasvab ningkasvamine tipneb sellega, et õige pea kõrgub taevas taas ka täiskuu, mis on maagia mõistes kõige nõiduslikum ja väekam aeg. Mitte vähem maagilised ajad ei ole ka teised erinevad kuu faasid, ning seda ka tänane noorkuu. Mida ma teha soovitan selles kuu faasis? Minu soovitus on tugevdada koduseid ja suhte alaseid energiaid. Noorkuu on selleks ideaalne oma tugevate energia liikumiste tõttu mis soosivad antud elulisi valdkondi.

Terve nädal, kuni kasvava kuu faasini on täis erinevaid üllatusmomente ja uudishimulikkust. Sel nädalal avaldavad mõju vee tule, õhu ja maa elemendid. On sõnelust, sõimu närvilisust nädala alguses, mida toob tuli. On kahe jalaga maapeale tulemist ja mõistmist, mida toob maa märk ning õhk toob sisemised arusaamised , mida hetkel vajatakse. Lisaks saabub sisemine stabiilsus ja iseendaga rahu sõlmimine, vaid juhul,kui prioriteedid elus paika seate! Ohtralt edukaid suhtlemisi ja uusi kontakte toob nädala teine pool.

Nädal toob ette ammuseid soove teha kannapöördeid ja see algav nädal seda toetab ja soosib. Nauditakse kodusoojust ja otsitakse lepitusi, rahu ja stabiilsust. Soovitan vältida uuel nädalal oma projektide või plaanide elluviimise edasi lükkamist!

Uus nädal soosib plaanide realiseerimist nii finantsiliselt kui ka käima lükkamisel. Noore kuu energiad on positiivseid muutuseid soosivad, sellepärast soovitangi sel nädala tegeleda ka oma sisemise rahu leidmisega, oma suhetega ning kodurahuga.

Õhk ja õhu märk soosib rahulikkust ja läbirääkimisi, soovitan ka mina seda aega kasutada kõiges selguse saamiseks. Kontrollihimu toob vaid häda teile!

Nädala keskpaigas olge ettevaatlik, mida sülg suhu kannab, võite oma nädala lõpu sellega keerata peapeale, kui enne ütlemist ei mõtle hoolikalt.

Soovitan puhastada oma kodu, oma mõtted vanast energiast ja viia end juba uue nädala lainele. Uute teadmiste ja uute kogemuste otsingule suunduga ja nautige, mis üllatusi elu pakub. Olgu hea või halb, rikastab see teid nagunii!

Noore kuu ajal soovitan põletada koduse rahu saamiseks:

http://www.marilynkerro.ee/kuunal-onn.html Puhasta enda kodu: http://www.marilynkerro.ee/lavendel-viiruk.html

http://www.marilynkerro.ee/valge-salvei-556.html http://www.marilynkerro.ee/valge-muskus-viiruk.html

Lisa omale koju kristallid: http://www.marilynkerro.ee/kristallid/armastuse-energia.html

Armastusega, Marilyn Kerro