KUU LIIGUB LÕVI MÄRGIS JA SELLEGA KAASNEV VARJUTUS

Augusti kuu võib keskpaigas kokku võtta sõnaga “tuliselt”
Kuumaks kiskus juba juuli kuu lõpust ning see muster jätkub kuni 2.septembrini, kasvava kuu esimesse faasi.
Miks kuumaks ja tuliseks? See kuu on mõjutanud kõige enam inimeste vahelisi suhteid, tööalaseid suhteid ning igasugust muud suhtlust.
Lõvi element on tuli ning teda iseloomustab kõige enam jõulisus ja võimas olemine. Kirg, edevus, uhkus ja mõneti ka isekus, lapsikus.
Lisan omalt poolt veel selle kuu märksõnadeks tülid, valed, maskid, ebakindlus. Sisemiste dilemmade ja sisemist selgust toov kuu lõpp.
Arutame selle pesa nüüd lahti. Minu soovitus teile selleks kuuks on lihtne ja inimlik.
Sellel kuul ei soovita ma teha ühtegi rituaali. Maale tulev energia on väga suure negatiivse mõjutusega ning see sinu tegemistesse kasu ei too. Mitte ühelgi lainel.

See kuu seis, koos päikese varjutusega on suunatud inimlike suhete ja sisemaailmaga tegelemiseks.
Terve augusti kuu soosib tõde, maskide langetamist. Tulevad ilmsiks omadused, mida on peidetud.
Keeled peksavad valusalt , kuid see avab silmi!Mitte et seda ei juhtuks igal kuul, kuid august toob esile selle, mida kuid on edasi veeretatud.

Inimestel on sellel kuul ka palju tegemist töökohtadel. Millegi pärast valitseb hirm oma töö ees. See omakorda lööb õõnsaks jalgealuse ka isiklikus elus. Soovitan keskenduda tähelepanelikumalt pisiasjadesse tööl! keskendu oma eesmärgile ja ülesannetele. 

Tekivad tülid ei millestki, ning kasvavad üle pea. Ära heida meelt, peale lahinguid ja äiksetorme on alati õhk puhas ja värske. See annab edasiviivat jõudu!

Soovitus augustiks on teha tööd oma sisemiste hirmudega.Oma suhetega samuti, igal tasandil.

Suhted ja elukorraldused tuleb teha kindlasti augustis paaride vahel selgeks. Muul juhul jätkub kõik augustine olukord ka septembris. Tundke, mis teie kehas ja meeles toimub? Rahuldab see teid ja teie partnerit? Või oled mugavustsoonis? On aeg oma koopast välja tulla ja ise ennast arendada!

Valedele ehitatud suhted kukuvad detsembriks kõik kokku!

Kõik mis vajab rääkimist olgu lahti räägitud ja kõik mis vajab tegutsemist olgu peas selgeks mõeldud, et asuda septembris neid ellu viima.

August ei soosi ühtegi tehingut ega lepingut. Ole valvas, sest meeled on avatud inimestel miskipärast omakasul.

Seetõttu ei soovita ma sel kuul ühtegi toimingut peale mediteerimise.

Ebakindlustest, hirmudest ja muust negatiivsest aitab üle olla selle kõige teadvustamine omale. Pidage meeles, probleemid hakkavad lahtuma siis, kui teadvustad, tegeled, ja otsid lahendusi. Pead peites mingeid muutuseid ei saavutata, ka mitte kristalli abiga.

Minu soovitus sinule päikese varjutuse päeval ja kolm päeva peale seda:

Varu kannatust suhtlemisel. Sa kuula ise ja kuulata ka teisi. Ole aus ja mõtle südamega!

Ära raiska enam aega tegudele ega mõtetele, mis on sind siiani kammitais hoidnud.

Purusta mõtteis juba ahelad ja asu alates 3. Septembrist tegutsema kõige sellega, mis Sinu jaoks augustis sai paika pandud! Sel moel tuleb edumeesus ja isiklik kasvamine.

Mustrid saavad murtud ja tõde,õiglus ja tarkus valitseb septembrit.

Armastusega,

Marilyn Kerro