Kristallidest

Kui Sinu kristall läheb katki või on täis suuri mõrasid peale mõnda kasutusaega siis, sellisel juhul tuleks oma kristall taas maamulda matta! Siinkohal on oluline jälgida kivimi eripära. Mõni kivim võib ollagi praguline. Muutuseid kivimis tuleb endal jälgida!
Maapõu meile kristallid kasutamiseks annab ja saagu nad taas peale Sinu aitamist tagasi maapõue!
Väga oluline on mitte kasutada ja hoida kodus katkiseid kristalle. Need enam ei toimi. Seda, kas nad Sinu heaks toimivad, tunneta sa ise ning otsusta. Katkised kristalid kodus lõhuvad terve energeetika liikumise ja neist tuleks vabneda!

Miks nad katki lähevad või mõranevad?Põhjuseid võib olla mitmeid. 
Kui kristall on oma töö teinud, siis võib ta ka vaikselt minema su juurest minna, seda just oma kadumisega. Väga paljud teist on ju täheldanud seda. Üks hetk on olemas, teisel enam mitte ning ka ei leia oma kristalli, kui vaja. Võta seda kui märki, et sa ei vaja seda kristalli hetkel. Saabub ta Su juurde taas siis, kui teda vaja on! Katki minnes koguneb kristalli palju negatiivset ja halba energiat, mida kindlasti enda juures hoida ei tasuks, seetõttu toimigi nii nagu soovitasin, mata ta omale meelepärasesse kohta ning täna oma kristalli abi eest!  

Puhastamine ja laadimine

Oluline on ka meelde tuletada, et oma kristallide eest hoolitse puhastamise ja laadimisega ka iga kuu!

Puhasta kasvava kuu aeg ja seejärel laadima täiskuuga!

Looduslikest taimedest ja essentsidest valmistatud viirukid sobivad samuti puhastamaks kodu ja väeesemeid ning kristalle. Nendeks soovitan siis kas Salvei viirukeid või Lavendlit.

Samuti on hea kasutada Palo Santo püha puu suitsu oma kodu energiate ja kristallide puhastamiseks. Suits on väga võimas ja täidetud väeka energiaga.

Kristallid, lihvitud ja lihvimata kujul, need, mis kannatavad vett ja soola, soovitan ma alati puhastada meresoola ja vee lahuses. Võta klaasist anum, vala sisse leige keedetud vesi, meresool. Vahekord võiks olla 75/25 veel ja soolal. Seejärel kõik kristallid anumasse ja lase neil seal puhastuda minimaalse ajaga 6h ja maksimaalselt 12h.

Miks meresool? Soola ona kasutatud ammustest aegades rituaalides nii puhastaja, maandajana kui jõu ja väe edasikandjana. 

Kui kristall ei kannata vett ega soola võib ka kasutada puhastamiseks seleniiti või karenooli! Neid kahte ehete puhastamiseks.

Soovitan valida alati, kumb on meelepärasem ja sind rohkem kõnetab.

Hoia puhastavat kristalli ehetega koos ööpäev ja seejärel lae!


Pea meeles,et kõik närbub ilma hoolitsemata! 

Ole hoitud müstika sõber
Marilyn