Kiri iseendale

Tänane kuu loomise aeg on suurepäraseks alustalaks oma mõtete, soovide ja unelmate ligi tõmbamiseks.
Miks kirjutamine on hea? Sest sa võid kõigest kirjutada, tundmata piinlikust, see on rahustav, sa keskendud, sa oled vaid iseenda mõtete keskel. Sa oled aus ja sa kirjutad paberile südamest. Sellel on jõud!
Kirjutamisel on nii palju häid omadusi. Teate miks kirjutamine aitab? Kirjutamisega sa lased endast välja kõik sinna kogunenud ja kinni jäänud erinevad emotsioonid, eelkõige negatiivsed. Me kogeme igapäevaselt meeletult, samasvõrdselt ka kogume! 
Hing ei kannata raskusi, hing tahab olla vaba muredest ja rõhumistunnetest. Jah, hing tahab kogeda, kuid mitte negatiivset energiat aastaid kinni endas hoida. Siit ka tulevad väga paljud haigused, mis saavad meile ligi pelgalt seetõttu, et meis on palju allasurutud viha, mida endas kaua kinni hoida ei tohiks, kui üldse. Aga inimesele meeldib miskipärast vaikselt kannatada ja endas hoida kõike. Vale, vale, vale! 
Kirjutage kõigest mis vaevab hinge, mis teile rõõmu teeb, millest tahate vabaneda, mida te oma ellu veel tahate. 
Laske läbi voolata uuel energial, uutel võimalustel! Vabane negatiivsest enda sees! Ela tänases! Armasta! Usaldage end! 

Sul on aega kirja kirjutamisel kuni homse keskpäevani.
Praegune kuufaas soosib ja realiseerib kiiremini, kui tavaliselt. Soovide kiri tuleb alati kirjutada sellises vormis, justkui sul oleks kõik soovitu juba saavutatud ja olemas. Jäta see endale meelde. Kaugemas soovimise tasandi vormis kirjutades jõuavad ka soovid sinuni aeglasemalt.
Kirjutamisel keskendu sinu jaoks praegu olulisemale. Ära kunagi ole ahne oma soovidega ega pahatahtlik. 
Kui Sinu kiri on valmis, siis rulli see kokku, sõlmi niidiga ning aseta see kuni täiskuuni omale voodi lähedusse. Ideaalne padja või madratsi alla. Kiri ja soovid on alati privaatsed ja kuuluvad vaid sinule. Soovid ja unelmad kipuvad kaduma, kui neil on veel lisaks sinule kuulavaid kõrvu ja nägijaid silmi.
Peale täiskuud põleta kiri valgest küünlast tuld võtted ning uhu veega ta enda juurest minema. Samal ajal tänades soovide täitmise ja kuuldavõtmise eest.

Ma soovin teile ausaid ja siiraid mõtteid. Lahkeid soove ning tugevat tervist.

Teie,
Marilyn Kerro