Kui inimene on füüsiliselt, vaimselt ja emotsionaalselt terve, siis tema aura ümber on tihe muna kujuline ring. Tihe, ilma aukudeta ning hõredate kohtadeta.

Juhul kui inimene jääb haigeks, on väga väsinud või teda mõjutati negatiivse energiaga, hakkab aura kuju deformeeruma, nt kuju nihkub rohkem ühele küljele või siis aura tihedus muutub ebaühtlaseks ja hõredaks. Inimese igapäeva elust ja mõjutustest on väga palju elus tingitud. Nii ka sinu vaimse keha ja biovälja energiate liikumine, kui ka selle tervislik seisund. Et vältida tõsiseid tagajärgi inimese tervisele ja heaolule, tuleks sellisel juhul oma biovälja tugevdada.

Meetodid aura puhastamiseks ja tugevdamiseks

 1. Kui te olete väsinud või tunnete endal kellegi negatiivset mõju, kasutage „kiiret eneseabi“. Need mõjud eemalduvad jaheduse/külma tundega, sellepärast tasub peale ebameeldivat vahejuhtumit, seista värske õhu käes ja õhtul võtta jahedat dušši.Lisaks soovitan ka raju tuult, mis palju inimest puhastab ning uue energialaenguga tugevdab.Tuul kannab negatiivsuse lõpmatusse. Maa energia on väga võimas ning seetõttu mõjub see kõige tõhusamalt enda vaimu tugevdamiseks sellisel kujul.Vesi omakorda puhastab aurakeha. 

2. Parim inimese vaimne tervislik seisund on siis, kui olete kõikidest kammitsatest vaba. Vaba oma mõtlemiselt, olemiselt ning ka tegudelt. Teete nii nagu süda ütleb, räägite nii nagu hing tunneb. Mida kõrgem on teie enesevalitsemine, kui ka enesevabadus, seda tihedam ja hiilgavam on aura. Sest te olete vaba. vaba muredest ning ehk ka vihast, mis palju elus lõhub, eriti sinu aurakeha. Sellepärast püüdke alati oma tegevused ja sõnad hoida heatahtlikud. Ärge pidage kellegi vastu vimma või viha, sest see tuleb teile kõik mitmekordselt tagasi.

3. Õppige õigesti ja rütmiliselt sügavalt sisse ja välja hingama, täites oma kopsud täies mahus hapnikuga. Väga paljud inimesed muideks hingavad vales rütmis! Sügav hingamine toob sulle elujõu tagasi. Su füüsiline keha saab uut laengut.

4. Proovige õigesti toituda. Sööge vähem loomse päritoluga toitu ja rohkem taimset ja kiudainerikast toitu. See kõik suurendab teie bioenergiat.Toitumisel on väga suur mõju teie tervisele, sellest te saate kõik ka ise aru! Loomsel toidul pean alati tähtsaks eelnevat keskkonda. Verel on mälu.Mäletab head, mäletab halba. Kannab ka edasi kõike! Tunded, emotsioonid, stress valu. Vältige alkoholi ja tubaka tarbimist, mis on juba iseenesest loomulik, vamises maailmas.

5. Arendage pidevalt endas vaimseid teadmisi või füüsislis oskusi. Pidage meeles, et eriti oluline on biovälja tugevdada siis, kui teil lähiajal toimuvad elus tõsised muutused, mis võtavad teilt palju jõupingutust ja energiat.

Lisaks tooksin ka viimaseks raks välja lause: " Ärge kunagi häbenege ega hoidke tagasi oma pisaraid ja emotsioone, vaid nii saab teie hing jälle vabaks painest. Emotisoonid tuleb alati välja endast lasta, olgu see hea või halb!!"

Nii lihtne see tegelikult kõik ongi!

Armastusega

Marilyn Kerro