AJA MAAGIA

 

HOMMIK

 

Alustage hommikut vaikuses. Ärge alustage vestlust kohe peale ärkamist. „Öö kogemus kasvab hommikuse tarkusega“ – nii ütleb iidne tarkus. Avage aken, laske ruumi värsket õhku, see ei ärata ainult meelt, vaid ka hinge. Peske silmad jaheda veega. Iidne uskumus: „Raputa ööuni maha – ja silmad on kaua noored ja vaim puhas. Astuge voodist välja rahulikult, nii on teie keha ja vaim tasa ja targu vastu võtmas uue päeva õnne ja ka koormat!

 

PÄEV

 

-       Ärge vaadake juhuslikule möödujale silma, nii võite tunnetada väsimust, kaotada oma energiat ning ligi tõmmata negatiivset võõrast energiat. Teel tööle või olulisele kohtumisele minnes, ärge vaadake tagasi. Seda reeglit järgides, hoiate oma jõudu selleks kuhu kavatsesite seda päeval rakendada.

-       Ärilistes ettevõtmistes hoidke enda kaasas amuletid. Võib kasutada kahte amuletti, üks on välimine (ta on nähtav ka kõigile ümberolijatele), teine – sisemine (on võõrale pilgule peidus). Välimist võite kanda riiete küljes, sisemine asetage taskusse või peitke riiete alla. Amulett võib olla igasugune ehe, mis on teie jaoks väärtusliku tähendusega.

-       Kui lähete töö intervjuule, eksamile või kuskile olukorda, kus teil on vajalik keskenduda, siis pange endale taskusse väike pliiats. Küsimusele vastust otsides, kujutlege ja keskenduge pliiatsi otsale, siis varsti juba leiad vastuse.

-       Kui te tunnete ennast ohustatuna rahvarohkes kohas, tunned ebamugavust ja ärevust, siis võta tükk paberit, joonista sinna ring ja tee ringi sisse täpp.  Nüüd kujutage, et teie olete see täpp ja see ring selle ümber on teie kaitse. Pange see paber kokku, asetage endale taskusse nii kauaks kui lahkute rahvarohkest kohast.

 

ÕHTU

 

-       Õhtul koju tagasi tulles, tervitage oma kodu, öelge, et olete õnnelik, et koju tagasi jõudsite.

-       Õhtuti hoidke kodus pingevaba keskkond. Hoidke oma elutoas Roosa Kvarts kristalle, need tagavad sinu kodus rahu ja armastuse. Kui õhtul on kodus pinged, põletage 15 min. Palo Santo puud. See rahustab ja toob rahu, puhastab negatiivsed energiad.

-       Pärast päikese loojumist pühenduge rahulikult perega koos olemiseks. On oluline hoida ja leida aeg perele. Hoidke oma pere piltide juures alati armastuse kristalle ja punane küünal! Perepildi taha soovitan ka pihlaka oksa panna. See hoiab tugeva kaitse sinu pere peal, et kõik pereliikmed igal õhtul tervelt koju jõuaks!

 

ÖÖ

 

-       Enne voodisse minekut, pange küünal põlema ning vaadake mõni minut selle leeki, kujutlege, et teie ärevus põleb koos leegiga ja see toob teile rahuliku une. Soovitan kasutada magamistoas lõhnatuid küünlaid!

-       Kui siiski halb uni teid kimbutab, siis peske ennast jaheda veega ja öelge „Kus öö, seal ka uni“. Sel moel on alateadlikult ligi tõmmatud hea ning maha pestud negatiiv!

-       Kui teid painavad halvad unenäod, siis soovitan hoida loorberilehe ja nelgitera oma voodi juures. Loorber ja nelk hoiavad eemale sinu auraväljast negatiivsed mõjutused öösel, kui magad. Täida pisikene kotikene kuivatatud lavendliga ja lisa sinna sisse üks ametüst. Riputa see oma voodi juurde. See toob magusa ja sügava une Sulle!

Armastusega,

Marilyn Kerro