SEPTEMBER

Aeg lendab linnutiivul ja juba olemegi omadega Septembri kuus. Kõik peaks olema justkui uus, septembri kuus, kuid palju mõjutavad eelnevad kuud meid veel.

Nii nagu loodus on teinud sel aastal omad viivitused, nii ka lükkub kõik uus ja uue tegemine oktoobrisse! Uus on vaid mõtteis ja las ta ka mõtteisse septembris jääb. Septembris saadab inimesi üleväsimus, energia puudus, unisus. Justkui suveuni, millest silmi avada ei taha.

Lühikeseks ja olematuks jäi see energia ammutamise aeg. Seda polnudki õieti ja Septembris tunneme me seda väga kenasti väsimuse ja tüdimuse all. Sel kuul on keskmes lapsed, noorukid, iseenda eesmärkide seadmine ja perekond.

September soosib ja toetab perekonna suhteid. Pange rõhku oma perekonna heaolule vaimses mastaabis. Taastage vanad peresuhted, kui need on unaruses, tülis või olematud. Uuesti taastatud peresuhted ja hea läbisaamine toob sulle aasta vältel kasu ja heaolutunnet just südamesse. Rahu on sel aastal vaja!

September on ka viljakas kuu. Tibusid lugege siis kevadel-suve hakul! Paljud pered, kes ammu seda uudist oodanud võivad varsti rõõmustada

Septembri perekonna mõistes ja lähisuhetes võtan kokku kui koos olemise ja ühinemise kuuks. Pime aeg liidab inimesi ja ühendab. Hindad ümber oma prioriteete ja naudid rohkem kodusoojust ja koosolemist!

Suhted, mis oled eelmine ja üleelmine kuu veel kriitilised, siis need , kes tegelesid oma probleemiga naudivad taas armuõnne!

Lastega on vaja septembris kannatlikud olla. Ka need väiksed hinged on väsinud , närvilised ja rahutud. Uni on kuidagi eriti rahutu lastel ja ka täiskasvanutelSee tuleneb veel varjutusest ja täiskuude mõjust!

Kuu lõpus, sügisesest pööripäevast alates on ka uni rahulikum ja keha ning vaim reipam! Uus hingus ja uued ideed ja energiad lahvatavadki peale pööripäeva!

Teismelised, ettevaatust! Hajevil olek kaotab teie vara ning õnnetused ei hüüa tulles!

Finantsid

September jätkuvalt ei soosi uusi plaane ellu viia. Liiga tormakalt tehtud otsused ja raha välja käimised viivad kaotuseni ja ebaeduni. Samuti ei soovita ma sel kuul midagi uut soetada. Jääge veel vanade liistude juurde ja oodake suurte väljaminekutega.

September ei soosi ka uusi töökohti ehk siis töökoha vahetust. Katsu veel võtta september mõtlemise aega ja oota tormakuse ja esmase emotsiooniga. Oktoober annab paremad väljundid Sulle hetkeseisuga!Vältige ületöötamist, liigne agarus ei too ka edu hetkel!

Tervis

Nii nagu eelnevalt kirjutasin siis väsimus, tüdimus, energia puudus kimbutavad. Kõrid on haiged, laske oma emotsioonid välja kehast! Tunnen kuidas paljud inimesed septembris tühja jooksevad. Pea on täis emotsioone ja uut hingust, kuid selgust peades pole ega korrapärasust, see viib omakorda energiate raiskamise ja tüdimuseni taaskord. Algus on suure hurraaga, kuid lõpp ei ole kauge paistma nii. Soovitan pigem sel kuul oma keha ja vaimu hakata tasapisi valmistama ette sügiseks ja veel pimedamaks ajaks.

Tarvitage tervislikku ja looduslikku! Hea une jaoks kasutage piparmünti ja mett. Või minu loodud uneseerumit.

Hoidke oma neerusid ja alaselga!! Jõhvikad olgu teil olemas kodus, kui vaja peaks minema neerude ravimisel! Puhake, toitke end ka armastuse tundega!

Kristallid Spetembris!

Kristallide energiast soovitan ma kanda Septembris Tsitriini, Granaati, Karneooli! Need kristallid on abiks kõigele, mis ma eelnevalt kirjutasin!

 

Pilguheit ka lähitulevikku Eestis.

Heaolu ja rahaline olukord paraneb tavakodanike .

Tulemas on välja veel raha skandaale! 

Kinnisvara ostud jätke aasta lõppu, siis on finantsseisud seisud paremad!

Olge valvsad, omandage õppetunde ja teadmisi. Hoidke ennast ja oma perekonda!

Armastusega,

Marilyn Kerro