RITUAAL KÜÜNLAGA

Kuidas määratleda oma energeetilist olukorda küünlaleegiga.

Tule maagiat on alati kasutatud isiksuse ja vaimse seisundi identifitseerimiseks. Küünlaleegiga on võimalik määratleda enda energeetilist seisundit ja selgitada välja elus kõige olulisemat probleemi.

Süüta küünal ja kustuta valgus. See rituaal tuleb läbi viia üksinda ja täielikus vaikuses. Jälgige tähelepanelikult küünlaleeki ja üritage mitte millegile mõelda.

Asetage käsi mõneks sekundiks küünlaleegi kohale ning jälgige kuidas küünlaleek käitub.

- kui küünal põleb otse ja ei värele ega tilgu, siis see tähendab, teie elus on kõik hästi.

- kui küünal “nutab”, st tekib palju vahajaid sõlmekesi – on märk ebakindlast meeleseisundist. Sind piinab midagi ja sa ei suuda oma probleemile lahendust leida.

- kui vaha tilk voolas peale küünla süütamist kohe ülevalt alla, siis see tähendab, et sulle on kuri silm peale pandud - kas keegi soovib sulle halba või keegi soovib halba sellisel määral, et sinu ellu ilmuvad probleemid ja ebameeldivused.

- kui küünlavaha joad ristuvad, siis see on märk tõsisest haigusest.

- kui küünal peale süütamist kohe kustub – siis see näitab midagi paratamatut. Sellisel juhul, tuleb kindlasti oma eksimused parandada – paluda vabandust, ise andeks anda, lahti lasta elus kõigest, mis sind õnnetuks teeb.

- kui küünal alguses särtsub, siis see tähendab, et peate oma negatiivsetest emotsioonidest vabanema. Püüdke lahti lasta kõigist negatiivsetest tunnetest, süütundest ja solvumistest.

- kui küünla taht läheb tugevalt kaardu, siis see võib tähendada, et sa oled nii vaimselt kui füüsiliselt väsinud. Pead puhkama ja energiat ammutama.

- kui küünlaleegi voog on musta värvi, siis see tähendab, et hetkel ei suuda sa oma elus käsitleda asjaolusid ja probleeme. Sa tunned, et ei suuda edasi liikuda, sa ei tunne endas jõudu ning kõik tundub mustades värvides.

Järgneva rituaaliga võid vabaneda enda sisemisest negatiivsusest.

Selleks liiguta oma peopesa küünla kohal vasakule ja paremale, ise leeki jälgides ning mõeldes sellele mis sulle kõige rohkem muret teeb. See hetk on oluline, et palud vaikselt vabandust nendelt, keda sa oma elu jooksul oled solvanud ning unustada iseenda pettumused, vimm ja süütunne.

Armastusega

Marilyn Kerro