Kuidas oma probleemidele lahendus leida ning neist ennekõike aru saada.

1. Mõelge oma raske probleemi peale, millest soovite vabaneda

2. Valmistage ennast vaimseks tööks ette, lõõgastuge, keskenduge oma sisemaailma. Hingake rahulikult, jälgides, kuidas te sisse ja välja hingate.

3. Kujutage ette kuidas reaalajast on möödunud palju aastaid ja et olete oma elu lõpusirgel. Kõik teie elu on möödas. Meenutage kõiki erinevaid kogemusi, suuri võite ja kaotusi, kõik erinevad kogemused, mida olete kogenud. Kogete eneses tervet oma elukogemust maa peal. Nüüd on teie elu lõpp. Vot sellest hetkest, omades seda elu tarkust, vaadake oma probleemile. Mõelge sellele probleemile kui elukogemusele. Kuidas te sellele situatsioonile sellises olukorras suhtuksite? Milliseid järeldusi te sellest teeksite? Mediteerige

4. Nüüd sukelduge veel sügavamale. Kujutage ette, et hakkate surema ja hing lahkub teie kehast. Hing jõuab kosmosesse, nähes seda planeeti, kus te elasite. Märkate kõiki sellel planeedil toimuvaid erinevad sündmusi. Nende kõigi sündmuste kõrval näete iseenda probleemi. Näete seda paljude teiste sündmuste kõrval.

Vot nüüd, hinge seisukohast lähenege oma probleemile kosmosest, mõelge selle üle. Kuidas te suhtuksite sellesse probleemi hinge seisukohast? Millise tundega te sellesse suhtuksite?

Pärast vastuse saamist, ärgake, avage silmad. Ning võib-olla sellest hetkest näete oma situatsiooni hoopis teise nurga pealt ja leiate väljapääsu.

Kasutage seda. vahel on vaja vaadata oma probleemide peale natukene sügavamalt ning mõista seda niiöelda probleemipilti suuremalt ja laiemalt.

Mõtisklege!

Armastusega

Marilyn