Kuu loomine Lõvi märgis

Praegu on soodne aeg hakata realiseerime seda, mida oled sa juba ammu planeerinud ja oma mõtteis mõlgutanud. Kuu seis on soodne, et plaanud ja unistused realiseeriks. Kõik, mis juhtub teiega kuni 26nda juulini, võta vastu tänutundega ja õpetusena. Saatus veeretab sulle proovikive ja võimalusi. Paljud ammused teie mõtete alged ja selleks tehtud esimesed sammud viivad eesmärkideni, millede mõjutusi näete jägnevatel kuudel. Ole tähelepanelik sellel nädalal kuni noore kuu loomise perioodi lõpuni , vaadates ja jälgides kõiki märke! Sellised märgid on su teel kas hoiatava või edasiviiva jõuga! Seda kumb ta on, sa tunned oma südamest koheselt! Pidage meeles, et praegu on kõige tähtsam – hakata oma plaane realiseerima väikeste või suurte sammude haaval.

Praeguse Lõvi mõjutuse soovitus:

Intuitsioon töötab täna ja homme väga tugevalt kõigil ning aitab paljuski selgusele saada. Ideaalne aeg on avardada oma silmad, kes su ümber on tõelise siirusega või ei. Selleks on vaja lõõgastuda ja enda mõtetes konkreetse sõbra peale mõelda. Kui tunnete peale seda ebamugavust, siis see on märk, et sõber on ebasiiras või kade. Igal juhul peate temaga suheldes olema ettevaatlik ja talle mitte usaldama tähtsaid asju.

Toit:

Ilmselt oled end mõned päevad tundnud selliselt, justkui vajaks sa ellu muutust. Väga paljud tunnevad praeguses kuu seisus end just tervisliku eluviisiga alustamisega on õige aeg. Ja nii se ka on. Hea aeg on paastuda ja alustada ka tervisliku eluviisiga juba kohe! Sinu keha, vaim ja mõtted mis on seda ammu vajanud, saavad kuu mõjutusest hoo sisse ning said selleks just suure tõuke!

Abiellujad tulevikus ja praegu:

Teine kuu loomise päev – on üks ideaalsemaid perioode abiellumiseks. Selle aja sees loodud perest saab tugev, sõbralik ja kokkuhoidev, abikaasad ei karda kunagi oma partneriga ühte sammu astuda ja jätkata seda sammu pidamist. See kuu seis lihtsalt soosib ja õnnistab kahte südant veelkord oma tugevuse ja püsivusega. Pidage ka meeles loomulikult, et suhe on pidev koostöö ja kasvamine.

Uni:

Unenäod sellel nädalal näitavad teed, kuidad oma karma ülesannet täita ja taakadest vabaneda!

Kuu mõju lõvis märgis on üldiselt positiivses noodis. Paljuski tahetakse sel perioodil muutuseid ja midagi uut. Suhtlemises ollakse vabad, on rõõmu. Tehakse ja tahetakse teha samme,mida on ammu kardertud ette võtta. See toob edu, astuge vaid! Suhted on hetkel täpselt selliseid, kuidas neid ise hoiate. Mis peab purunema, puruneb, mis jääb see, jääb! Sügisele astuvad vastu vaid tõelises harmoonias paarid :)

"Kuumaks või isegi tuliseks" kisub alles augustis!

Armastusega Marilyn