Viimased kuu aega on valitsenud väga ärevad ja negatiivsed perioodid. See kõik hakkab taanduma kuu liikumisega.

Kuni teisipäevani on veel olukord ärev ja närviline. Sellel perioodil tasub enne mõelda ja siis öelda.

Võib öelda, et lausa plahvatusoht on inimestel, kes on kaua enda sees midagi hoidnud.

Nii väga tahate leida sel nädalavahetusel osalist, keda enda sees istunud saatanaga üle valada! Ole ettevaatlik.

Sa võid jääda jäädavalt ilma nii mõnestki heast, kes su elus.

Targutada pole mõtet veel lausa terve nädal ja seda just koosviibimistel ja ka suhetes..

Õhus on elekter ja see tuleb inimeste oma ebakindlusest, muredest ning vale sõna vales kohas võib lõppeda negatiivse noodiga. Soovitan end välja elada metsaradadel või muusika keskel. Kergem hakkab.

Ka tööalaselt valitseb õhus tüdimus ja kurnatus. Tahaks puhata. Puhka. Säästke end ebavajalikust ja saate sellega veidi energiat juurde.

Paitav päikese energia annab küll sooja ja jumet, kuid terveks nädalaks toob ta pigem muutuseid mittesoosivat energiat ja seda just varjutuse tõttu. Kuu energia jääb hetkel alla päikseenergiale.

Aeg on hea perekonnaga koosolemiseks ja nutida lihtsalt ilusaid hetki. See annab kuidagi palju jõudu ja jaksu ületada oma muremõtted ning aitab leida uusi ideid edaspidiseks.

Suuri muutuseid ma ei soovita sellel kuul ette võtta. Kes teeb reisiplaane siis ma ei soovita hetkel neid aktuaalseks teha. Planeeritud tegevused võivad luhtuda septembri ja oktoobri ettetulemise pärast. Jätke see planeerimine hilissügisesse ja kasutage ekspromt taktikat sel korral. Te ei kahetse.

Rahalised tehingud nädala jooksul ei tasuvad. Alates 22.07 muutuvad finatsliikumised paremuse poole, kellel see ettenähtud. Niisama sellel kuul õnn su sülle ei naerata. Kõik tuleb läbi tööde ning pingutuste.

13 ja reede. Tõmbad omale ligi vaid seda, mida sa hirmsasti kardad, sest pidev mõttetöö hirmule, toob su juurde välgukiirusel probleemid ja õnnetused! Olge terved ja täna eriti valvsad ringi liikudes!

Marilyn Kerro