AKVAMARIIN JA SUITSUKVARTS

  • Saadavus
  • Laost otsas
UNIVERSAALNE SUURUS
KETT
50,00 €

Kirjeldus

AKVAMARIIN

On sinakas-roheline meditatsiooni kivi,ta aitab sul olla kontaktis oma vaimse poolega.T

a on puhastava ja rahustavate omadustega,inspireerib tõde,usaldust ja lahti laskmist.Inspireerib inimesi,kes mõistavad teisi hukka liiga kergelt,olema tolerantsem ja aitab neil,kellel on liiga palju kohustusi,leida korda iseendas.

Õigluse kivina,akvamariin soodustab kompromisse ja läbirääkimisi ning annab julgust ja selgesti põhjendatud sõnu konfliksetes olukordades. Samuti on ta hea kaitsekivi neile,kes reisivad üle veekogude,leevendades hirmu vee ees või siis neile,kes reisivad pikki distantse,kaitstes õnnetuste eest.

Armastuse kristallina akvamariin julgustab armastatut tagasi tulema,aitab erinevate elustiilidega inimestel elada koos harmoonias ning leevendab vaidluste tagajärgi,samuti suurendab pühendumust ja truudust armastajate vahel.

SUITSUKVARTS 

Emotsionaalselt tasakaalustab tujumuutuseid rahustates meeli. Vähendab kadedust, viha, ärevust ning kartusi, muutes kõik selle negatiivse energeetika positiivseks. 

Leina ajal pakub tuge. Eemaldab neerudest toksiine. Inimesed, kes võitlevad vähiga on soovitav kemoteraapia kuuri ajal ning päras kuuri kanda kivi pidevalt kaasas või kaelas!

 PUHASTADA KRISTALLIGA, MIS EHTEGA KAASAS ON JA LAADIDA TÄISKUU ÖÖL AKNAL EHET.

Armastusega,

Marilyn Kerro