2021 METALLPÜHVLI KRISTALLIKOMPLEKT

  • Saadavus
  • Laos
Marilyn Kerro loodud kristallikomplekt
23,50 €
minus
plus
või

Kirjeldus

Algava aasta õnne, edu, rahulolu ja tervist toovad kristallid on omavahel sobituma pannud Marilyn Kerro oma nägemuse järgi.

Eelneva aasta mõjud annavad veel ka sel aastal tunda ning selleks puhuks on kokku pandud kristallid, mis aitavad leevendada oma kandja raskuseid. Samas, neid omades toovad nad uued võimalused ja paremad väljavaated uuel aastal.

Sodaliit on loodud komplektis andmaks oma kandjale tervise ja immuususe. Aitab keskenduda oma tõekspidamisetele, julgustab edasiminekut ning toob avatud olemise uuele.

Püriit-  komplektis on külluse ja positiivsuse kristall. Mõjub päikesepõimukule, mis lisab eluenergiat oma kandjale.

Sammalahhaat- komplektis täidab ta materiaalse edu rolli. Aitab ennetada ja ületada raskused, luues lisavõimalused eduks.

Ametüst- on uute paremate alguste, mineviku taakade lahtilaskja ning heade peresuhete kristtall koos teiste kristallide kooslusega.

Hematiit- aitab Sind pingete ja stressi puhul. Kui raskused käivad üle jõu, siis hoida seda kristalli endaga kaasas koguaeg Hematiit on heaks energeetiliseks puhastajaks oma kandjale, andes seeläbi pidevalt uut ja värsket energiat nii kehale, kui vaimule.

Uue aasta saate suuresti ise kujundada, tuleb hoida vaid meel positiivsena ja näha ka halvas millegi hea alguseks. Kristallikomplekt annab head võimalused lõpetada algav aasta edukamalt, kui eelmine.

Marilyn Kerro