"ARMASTUSE ENERGIA"

  • Saadavus
  • Laos
Komplekt
Koosneb 5st valitud kristallist.
37,00 €
minus
plus
või

Kirjeldus

Armastus, armastuse energia ning see tunne on üks elu olulisemaid tundeid.

Elu algab armastusest. Elu alus on armastus. Ilma armastuseta kõik hääbub ja närtsib.

Armastuse tunde tugevdamiseks, selle hoidmiseks, kui ka selle tunde endast üles leidmiseks valisin ma kristallid, mis võiks olla igal paaril ja perel kodus.

Roosa Kvarts on komplektis armastuse tunde teejuhiks, selle oma kehas ja hinges avajaks. Roosa Kvarts avab südame†sakra armastuse tundele.

Õpetab hoidma ja vastu võtma armastust. Tungimusteta armastuse kristall, millel on oma koht pereväärtustes ja armastajate paaridel. 

Botswana ahhaat komplektis toob teie pere ellu palju positiivseid emotsioone. Küllastab ning rikastab armastajate meeli romantikaga. Toob teineteise mõistmise ning  täidab unistused.

Soosib romantilist suhtlust, veetlust ja hellust. Perel loob selline kooslus omavahelise suhtluse vabaks ja kergeks. Austavaks ja stabiilseks.

Granaat on edu ja naiseliku väe kristall. Armastuse energiate komplektis on tema toime ühtekuuluvus ja ühinemine. Hoiab koos sellises koosluses perekonda ja armastajapaari.

Rodokrosiit on armastuse tugevdaja antud komplektis. Sobib kõikidele suurepäraselt  ja tasakaalustab armastuse energiat, kui see on seotid armukadedusega.

Karneool on sensuaalsus ja kirg. Peresuhetesse ja armastuse komplekti lisasin ma selle andmaks sügavat teineteise hoidmist nii heas kui mitte nii heas päevas. Karneool võimendab nende kõikide kristallde toimet ja lisaks ka puhastab neid! laadida kindlasti täiskuu ööl komplekti aknal.

Asetada komplekt magamistuppa perepildi  või armastaja paari pildi juurde või elutuppa pildite juurde. Piltide juurde asetatuna hakkavad kristallid tööle kiiremini ning toimib  suurepäraselt ja tõhusalt.

Soovitan ka kodus enne kristalli komplekti asetamist oma kohale, puhastada kodu Lavendli viirukiga!

Armastusega,

Marilyn Kerro