AMASONIIT

  • Saadavus
  • Laos
8MM KIVI
UNIVERSAALSE SUURUSEGA
MAKSIMAALSELT 17CM KÄE ÜMBERMÕÕDULE
25,00 €
minus
plus
või

Kirjeldus

AMASONIIT 

On õigluse ja julguse kivi, ta julgustab otsima iseennast ja avastama omaenda tõde ja terviklikkust ning aitab väljendada iseenda mõtteid ja tundeid.

Ta tasakaalustab mehelikke ja naiselikke energiaid kehas, äratab kaastunnet teiste suhtes, võimaldades tajuda probleemide erinevaid külgi ja näha ning aksepteerida erinevaid vaatevinkleid.

Amasoonit aitab üle saada üksildusest ja muudab abielu õnnelikumaks. Töökohtades hajutab amasoniit negatiivset energiat ning kaitseb ebaausate äritehingute ja ära kasutamise eest. Meelitab ligi uusi kliente ja ärivõimalusi, aitab olla õigel ajal õiges kohas.

Amasoniit toob õnne hasartmängudes ja muudes võistlustes. Amasoniidil on tervendav jõud, ta aitab füüsiliste tervisehädade, emotsionaalsete küsimuste korral ning tasakaalustab tšakraid. Ta filtreerib välja pingeid, nii kodus kui ka töökohal.

Amasoniit aitab üle saada traumadest, ta rahustab meelt, leevendab muretunnet ja hirmusid, aitab probleeme paremini mõista, juhib viha ja ärrituvuse positiivsemasse suunda. Tõstab eneseusku ja enesekindlust, eriti naistel.

Aitab kehtestada vajalikke piire enesedistsipliini ja teistega suhtlemise koha pealt ning eneseväljenduses.

Puhastada Palo Santo püha puu suitsuga ning laadida täikuul aknal ehet.

Vaata ka neid tooteid